Адаптер

SCART 50
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор адаптер SCART/3xRCA.

120 ден
(вклучено ДДВ): 18,31 ден
На лагер
w

Aдаптер SCART/3xRCA.
Адаптер SCART машки во 3хRCA женски, аудио-видео.

 

Карактеристики:

  • Конектор A: SCART машки
  • Конектор B: 3хRCA женски
  • Насока на сигналот: IN
  • Димензии: (55х25х60)mm
     
Конектори А
SCART
машки
Конектори Б
3x RCA
женски
Материјал
метал / пластика
Димензии 55x25x60 mm
Тежина 26 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.