FireWire конектор адаптер

CMP-ADAP13
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор адаптер FireWire (IEE1394) 6-pin женско / 4-pin машко.

 

 

98 ден
(вклучено ДДВ): 14,95 ден
Беспл. Испор.
w

Конектор адаптер FireWire (IEE1394) 6-pin женско / 4-pin машко.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: Firewire 6-пински женски
  • Конектор Б: Firewire 4-пински машки
Конектори А
FireWire 400 [6-pin]
женски
Конектори Б
FireWire 400 [4-pin]
машки
Димензии 25x15x65 mm
Тежина 10 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.