HDMI / DVI конектор адаптер

VC-004G
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор адаптер HDMI женско / DVI-D машко.

 

 

 

240 ден
(вклучено ДДВ): 36,61 ден
Беспл. Испор.
w

Конектор адаптер HDMI женско / DVI-D машко (18+1p) со позлатени конектори.

 

Карактеристики:

  •  Позлатени конектори
  •  Конектор А: HDMI 19-p женски
  •  Конектор Б: DVI-D машки (18+1p)

 

Конектори А
HDMI
женско
Конектори Б
DVI-D
машко
Димензии 45x17x45 mm
Тежина 29 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.