Напојување

Производи на страна:
Страна 1 од 9
PC-114
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки машки конектор 2.5x5.5mm со кабел.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NEB21R
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.1mm.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-11136
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.5mm.

155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-100
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (1.3x3.4)mm и должина од 9.0mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-101
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.1x5.0)mm и должина од 14mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-110
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.5x5.5)mm под агол од 90° и должина од 14mm.

80 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUM-NESJ210
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки машки конектор 2.1mm.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-004
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки машки конектор 2.5mm.

29 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LUM-NESJ21W
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки машки конектор 2,1mm под агол.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-11135
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор 2,1mm.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NEKJ25
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки женски конектор 2.35mm.

90 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUM-NEKJ21
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки женски конектор 2.0mm.

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NEBJ21C
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.0mm за монтажа на шасија.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-11132
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор 3.0mm.

13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-102
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.1x5.5)mm и должина од 9.0mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.