220V,110V

Производи на страна:
Страна 1 од 5
GB-ADAPT01/W
Брзо инфо
(0)

USB адаптер за напојување на мобилни уреди, USB x 2, 3.1A.

590 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SKR-TRAVEL06
Брзо инфо
(0)

Адаптер за патување, Европски шуко на УСА.

810 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SKR-TRAVEL07
Брзо инфо
(0)

Адаптер за патување, Данска, Израел, Индија на Европски шуко стандард.

820 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA302
Брзо инфо
(0)

Конектор-адаптер IEC320,

C14 машки - C13 женски.

245 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA001
Брзо инфо
(0)

Женски конектор IEC320-С13.

165 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA2013
Брзо инфо
(0)

Машки конектор IEC320-С14.

499 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA1012
Брзо инфо
(0)

Женски конектор IEC320-С19.

590 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA0012
Брзо инфо
(0)

Женски конектор IEC320-С19.

495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA902
Брзо инфо
(0)

Конектор IEC320-C8 машки.

110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EL-STA201
Брзо инфо
(0)

Машки конектор IEC320-С14.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA2011
Брзо инфо
(0)

Машки конектор IEC320-С14.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA1011
Брзо инфо
(0)

Машки конектор IEC320-С20.

595 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA2012
Брзо инфо
(0)

Машки конектор IEC320-С14.

222 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA2021
Брзо инфо
(0)

Женски конектор IEC320-С19.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-STA0013
Брзо инфо
(0)

Женски конектор IEC320-С13.

310 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.