Конектор адаптер

EL-ADAPT060
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE

Конектор адаптер со 2 грла и шуко приклучок.

122 ден
(вклучено ДДВ): 18,61 ден
Беспл. Испор.
w

Конектор адаптер со 2 грла и шуко приклучок.

 

Карактеритики:

  • Боја: Бела
  • Број на грла: 2 шуко 
  • Максимален напон: 250V-AC
  • Максимална струја: 16А
  • Моќност: 3500W
  • Шуко приклучок
  • Детска заштита
Максимален напон 250 V-AC
Максимална Струја 16 A
Тежина 107 g
Димензии 87x55x145 mm
Боја
 бела
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.