RJ тип

Производи на страна:
Страна 4 од 7
TEL-0080
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 машки 8/8.

10 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0002
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ9 машки 4/4.

5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0004
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ11 машки 4/6.

5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ISDN-0025
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 машки 8/8 со метална обвивка и заштитник.

54 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TA135AN-8
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 Cat5 женски 8/8 (монтажа со притискање), без обвивка.

215 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0080C6 8/8
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 машки со метална обвивка 8/8.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TA135F-8FS C6
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 женски 8/8 Cat6 кроне, со обвивка.

315 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MIK.HJ303-6P4C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ11 женски 6/4 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MIK.HJ303-6P6C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ12 женски 6/6 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PANDU.CJ64AW
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ11 женски 6/4 (монтажа со притискање).

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ISDN-0099
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 женски 8/8 Cat5 за на печатена плочка, со обвивка.

75 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0100
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ48 машки 10/10.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MIK.HJ303-4P4C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ9 женски 4/4 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TA135F-8S/HR
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 женски 8/8 Cat5 кроне, со обвивка.

246 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MIK.HJ303-8P8C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ45 женски 8/8 Cat5 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.