Телефонски приклучок за монтирање на ѕид

TEL-0009
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Женски телефонски RJ11,6/4 приклучок за монтирање на ѕид.

49 ден
(вклучено ДДВ): 7,47 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Телефонски RJ11 женски 6/4 приклучок за монтирање на ѕид.

 

Карактеристики:

  • Тип на конектор: RJ11
  • Пинови: 6/4
  • Материјал: пластика
Тип на конектор
RJ11
Женски
Пинови 6 / 4
Материјал
пластика
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.