Конектори

Производи на страна:
Страна 1 од 1
TA107-4C
Брзо инфо
(0)

Двоен женски 2xRJ11, 6/4 приклучок за монтирање на ѕид.

89 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEL-0002
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ9 машки 4/4.

5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEL-0004
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ11 машки 4/6.

5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEL-0006 MP-DEC
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ12 машки 6/6.

20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TA135-6C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ12 женски 6/6 (монтажа со притискање).

173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEL-0006
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ12 машки 6/6.

8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIK.HJ303-6P4C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ11 женски 6/4 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIK.HJ303-6P6C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ12 женски 6/6 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PANDU.CJ64AW
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ11 женски 6/4 (монтажа со притискање).

80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEL-0100
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ48 машки 10/10.

40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIK.HJ303-4P4C
Брзо инфо
(0)

Конектор RJ9 женски 4/4 за на печатена плочка.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEL-0009
Брзо инфо
(0)

Женски телефонски RJ11,6/4 приклучок за монтирање на ѕид.

49 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.