Конектор за автомобилска запалка

CAR-001
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Машки автомобилски конектор за напојување.

47 ден
(вклучено ДДВ): 7,17 ден
На лагер
w

Машки конектор за напојување од автомобилска запалка.

 

Карактеристики:

  • Конекција 1: машки конектор за запалка, 12V
  • Монтажа на кабел со лемење
  • Максимална струја 3,5А
  • Со заштитник за кабелот
  • Боја: црна
  • Материјал на куќиштето: пластика

 

Боја
 црна
Материјал
пластика
Димензии 20x20x40 mm
Тежина 29 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.