Конектор за авто-радио

CAR-002
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Машки конектор за антена од авто-радио.

43 ден
(вклучено ДДВ): 6,56 ден
На лагер
w

Машки антенски конектор за авто-радио.

 

Карактеристики:

  • Конекција 1: машки конектор за авто-радио
  • Монтажа на кабел со лемење
  • Боја: сребрена
  • Материјал на куќиштето: метал

 

Боја
 црна
Материјал
пластика
Димензии 13x15x55 mm
Тежина 4 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.