ISO-Aдаптер

ISO-FIAT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ

Кабел-адаптер ISO-FIAT.

96 ден
(вклучено ДДВ): 14,64 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

ISO кабел-адаптер за FIAT.
ISO кабел аудио, погоден за FIAT со дин конектори.

 

Карактеристики:

  • Конектор 1: 1x Радио конектор
  • Конектор 2: 2x автомобили конектори
  • Должина: 0,15m
  • Сигнал: аналоген
  • Број на проводници: 13
Број на проводници 13
Димензии 100x35x210 mm
Тежина 57 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.