BNC-type

Производи на страна:
Страна 1 од 3
BNC-2066
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер BNC/TNC.

110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2088
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер BNC/UHF.

94 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2099
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер BNC/UHF.

95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-016
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG174, RG179, RG188.

87 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NBNC75BTU11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBNC75BTU11

BNC Kонектор за RG59.

198 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-005
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG59.

30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-012
Брзо инфо
(0)

Конектор BNC 75Ω.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-005 T
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG59.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NBNC75BLP7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBNC75BLP7

BNC Kонектор за RG59.

198 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NBNC75BLP9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NTR-NBNC75BLP9

BNC Kонектор за RG59.

198 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-010
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG58.

40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-018
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG59.

60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-1091
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG213.

100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-116
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG174, 179, 188.

98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-001
Брзо инфо
(0)

BNC Kонектор за RG6.

55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.