Дата, Комуникациски

Производи на страна:
Страна 1 од 17
HER 64/HR
Брзо инфо
(0)

64 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

73 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IDP-10/HR
Брзо инфо
(0)

10 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

49 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IDP-16/HR
Брзо инфо
(0)

16 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

49 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IDP-20/HR
Брзо инфо
(0)

20 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

49 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IDP-60/HR
Брзо инфо
(0)

60 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BHS-16/HR
Брзо инфо
(0)

16 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BHS-26/HR
Брзо инфо
(0)

26 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BHS-50/HR
Брзо инфо
(0)

50 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FCB-26/HR
Брзо инфо
(0)

26 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FCB-16
Брзо инфо
(0)

16 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

48 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BHS-10
Брзо инфо
(0)

10 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IDP-14/HR
Брзо инфо
(0)

14 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

49 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IDP-26/HR
Брзо инфо
(0)

26 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IDP-40/HR
Брзо инфо
(0)

40 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FCB-20/HR
Брзо инфо
(0)

20 пински IDC конектор за монтажа на кабел.

80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.