Мини UHF тип

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MU-001
Брзо инфо
(0)

MUHF Конектор за RG174.

89 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU-01F-DGN
Брзо инфо
(0)

MUHF Конектор за RG58.

27 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU 103
Брзо инфо
(0)

MUHF Конектор за панел.

26 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU 104
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер MUHF F/F.

27 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU-105
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер MUHF M/M.

30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU-201
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер MUHF F/F.

100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU-203
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер MUHF-F/BNC-M.

100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU-202
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер MUHF-M/N-F.

130 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MU-204
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер MUHF-M/SMA-F.

33 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.