Kонектор SMA

SMA-202
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Kонектор SMA за панел.

42 ден
(вклучено ДДВ): 6,41 ден
На лагер
w

Женски  SMA конектор за панел.

Тип на монтажа за на панел.

Карактеристики:

  • Конектор А: SMA женски
  • Димензии: (12,7x12,7x12,5)mm
  • Материјал: месинг, никел
Димензии 12,7x12,7x12,5 mm
Материјал
метал
Тежина 15 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.