Конектор UHF (PL259)

UHF-001
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

UHF конектор за  RG58.

65 ден
(вклучено ДДВ): 9,92 ден
На лагер
w

Машки UHF (PL259) конектор за RG58 флексибилни кабли.
Тип на монтажа twist on/ средна боцка на лемење.

 

Карактеристики:

  • Должина: 35mm
  • Дијаметар: 20mm
  • Материјал: месинг, никел
  • Tежина: 14g
Дијаметар 20 mm
Должина 35 mm
Материјал
метал
Тежина 14 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.