UHF (PL259) тип

Производи на страна:
Страна 1 од 2
UHF-004
Брзо инфо
(0)

UHF адаптер RG213/ RG58.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-005
Брзо инфо
(0)

UHF адаптер RG213/ RG59.

16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-307
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF M/2xF

39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-308
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF F/2xF

144 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-310
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-F/BNC-F

142 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-303
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-M/BNC-F

95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-309
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-M/MUHF-F.

130 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-304
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-MF/N-F.

144 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-305
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-M/RCA-F.

17 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-311
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-MF/SMA-F.

145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-302
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF F/F

69 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-306
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF M/F

43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-201
Брзо инфо
(0)

UHF конектор за панел.

88 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-202
Брзо инфо
(0)

UHF конектор за панел.

70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-1041
Брзо инфо
(0)

UHF конектор за RG213.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.