Држач за батерии

BAT.48143
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Држач за батерии R3-AAA x3.

55 ден
(вклучено ДДВ): 8,39 ден
Беспл. Испор.
w

Држач за батерии со конектор.

 

​Карактеристики:

  • За батерии со големина: R3-AAA x3
  • Димензии: (65x38x15)mm
  • Конекција: со кабел
  • Модел: затворена кутија со ON/OFF прекинувач

 

Број на батерии 3
Тип на батерии
AAA
Димензии 65x38x15 mm
Материјал
пластика
Тежина 12 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.