Skip Navigation Links.

Леткум со USB напојување

ZD-20U
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PUCTEC

Леткум со USB-5V напојување, 8W моќност, наменет за хобисти и основни електронски поправки.

410 ден
(вклучено ДДВ): 62,54 ден
на лагер
w

Леткум со USB-5V напојување, 8W моќност, наменет за хобисти и основни електронски поправки.

 

Карактеристики:

  • Брзо загревање за помалку од 15 секунди, ладење на врвот за 30 секунди
  • LED индикација
  • Заштитно капаче за врвот
  • Автоматско вклучување при допир на металниот дел од куќиштето леткумот
  • Автоматско исклучување за 25 секунди кога леткумот не се користи
  • Должина на кабел: 1,35м

 

Напојување (DC) 5 V-DC
Моќност 8 W
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.