Skip Navigation Links.

Врвови

Производи на страна:
Страна 1 од 19
WEL.54441600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054441699

SMT адаптер за WSP80.

1.280 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.LHT E
Брзо инфо
(0)

T0054445199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

898 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LHT F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054445099

T0054445099

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

898 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PT7/LT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058720787

Адаптер за Weller TCPS, TCP12, TCP24 магнетостатски рачки за лемење за компатибилност со LT серијата на врвови за лемење.

759 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51031199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051031199

Адаптер за рачка за лемење за употреба за врвовите од серија ET и PT со LR21 и TCP-S рачки за лемење.

400 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.70-07SU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051615099

Алатка solder-ejector ј гасниот леткум Pyropen. Не е употреблива за Pyropen Piezo.

1.788 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.DIL 16WG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054173499

Алатка за одлемување на интегрирани кола со 16DIL куќишта и димензии (7,62 x 2,54)mm.

4.081 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LT CS-LF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054447400

Врв за безоловно лемење кружен облик, за употреба со Weller сериите: WP 80, WSP 80, MPR 80, FE 75, TCP и LR 21, MLR 21 со дополнителен адаптер.

149 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PS1001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS1001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS100А вакуум пумпа за одлемување.

849 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.SA21A1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SA21A1

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller SA21 вакуум пумпа.

326 ден
Повеќе
На лагер
w
HK-20N
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за одлемување за употребa со HK-20G вакуум пумпа.

299 ден
Повеќе
На лагер
w
CK-6009
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

931 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PS2001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS2001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200A вакуум пумпа за одлемување.

335 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PS2001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS2001

Врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200 пумпа за одлемување.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.70-01-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612099

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

979 ден
Повеќе
На лагер
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.