Рачка за лемење

WELL. PES50
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER

Рачка за лемење, 50W.

5.955 ден
(вклучено ДДВ): 908,39 ден
на лагер
w

Weller PES50  е рачка за лемење, 50W, компатибилна со станицата WES50D.

Карактеристики:

  • Моќност: 50W
  • Работен напон: 24V
  • Компатибилност со станица: WES50D
     
Работен напон на рачката 24 V
Моќност 50 W
Работен температурен опсег 50 - 550 °C
Компатибилни врвови
ET
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.