Рачка за одлемување SL-916G

SL-916G
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON

Рачка за одлемување во облик на пиштол за употреба со Solomon SL-916 станица за лемење и одлемување.

2.434 ден
(вклучено ДДВ): 371,29 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

SL-916G Рачка за одлемување во облик на пиштол за употреба со Solomon SL-916 станица за лемење и одлемување.

Напојување 24 V-AC
Моќност 50 W
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.