Други резервни делови

Производи на страна:
Страна 1 од 3
WEL.58744713
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744713

Kабел за WSP80 компатибилен со Weller WSP80, WMP, LR82 рачки за лемење.

 

3.591 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.54412199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054412199

MT-LT адаптер за употреба на Weller LT врвовите со рачки за лемење компатибилни со MT врвови.

661 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51619599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051619599

Алатка за извлекување на горилник, додаток за Weller Pyropen Piezo рачки за лемење на гас.

1.061 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51616099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051616099

Боца со гас (бутан) 72ml (42g), за употреба со Weller рачките за лемење на гас.

449 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.58711718
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058711718N

Буренце за собирање калај (4 парчиња) за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

2.334 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND-PP KIT
Брзо инфо
(0)

Вакуумски пик-ап алат за SMD.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.WLSK200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLSK200

Вакуумски држач (подигнувач) за SMD компоненти.

5.925 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51360399
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051360399

Дихтунг за стаклен филтер за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

718 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.58744853
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744853N

Додаток (резервно буренце) за употреба со Weller WP80 рачка за лемење.

433 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.58765711
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058765711N

Додаток (Barrel) за употреба со Weller WXP120 рачка за лемење.

1.983 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.58763725
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058763725N

Додаток (Barrel) за употреба со Weller WP200 / WXP200 рачки за лемење.

1.233 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.58744845
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744845N

Додаток (Barrel) за употреба со Weller WP80 рачка за лемење.

1.037 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.BARREL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744710N

Додаток за рачка за лемење за брза замена на жешки врвови, за употреба со Weller WSP80 рачка за лемење.

775 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51361699
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051361699

Додаток за рачка за одлемување "прстен" за резервоар за вшмуканиот калај, за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

62 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.58741815
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058741815N

Додаток за рачка за одлемување Weller DXV80 - цевче/филтер за резервоар на вшмуканиот калај.

1.028 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.