Skip Navigation Links.

Калај за лемење

TIND-IND1 250GR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CYNEL UNIPRE
Код од Произв.: SN60PB40-1,50-250G [kg]

Калај за лемење, 1,5mm, 250gr.

616 ден
(вклучено ДДВ): 93,97 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

TIND-IND1 250GR - Калај за лемење, дијаметар: 1,5mm, тежина 250gr.

 

Карактеристики:

  • Точка на топење од околу 190°C
Дијаметар 0,56 mm
Состав
Sn: 60% / Pb: 40%
Тежина 250 g
Флукс 2,5 %
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.