Skip Navigation Links.

Софтвер Апликација

METREL A-1291
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
METREL
Код од Произв.: METREL A-1291
Софтвер Апликација, EuroLink PRO, RS232-PS/2, USB
8.499 ден
(вклучено ДДВ): 1.296,46 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Metrel A-1291 EuroLink PRO софтверски пакет за употреба со Metrel тестерите на инсталации.

Комплетот содржи: CD со софтвер, USB и RS232/PS2 кабли и упатство за користење.

 

 

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.