Skip Navigation Links.

Софтверски пакет HVLink PRO

METREL A-1275
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
METREL
Код од Произв.: A 1275

Софтверски пакет HVLink PRO за употреба со Metrel MI3201- инструмент за мерење отпор на изолација.

 

11.011 ден
(вклучено ДДВ): 1.679,64 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Metrel A-1275 - HV Link PRO софтверот овозможува префрлување на податоците на компјутер, нивна анализа и креирање на професинални извештаи за направените мерења.
 

Комплетот содржи: CD со HV Link PRO софтвер, USB кабел и упатство за користење.

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.