Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

Логинг Електроникс, Скопје, 04.11.2019 16:41:44

Оваа сабота во нашите простории организиравме работилница “Учиме да лемиме“ посветена на младите вредни умови.
Целта на овој настан беше да се прошират видиците и интересите на најмладите, преку практични и едукативни вежби.
Се погриживме сите учесници да бидат комплетно анимирани и да научат нешто ново. На крај, ги наградивме со подароци: рачка за лемење со калај, како поттик да продолжат да се вклучуваат во нови предизвици и да развиваат нови способности.
Ќе настојуваме и понатаму да организираме вакви забавно-едукативни настани, бидејќи децата се нашата иднина, и ние со задоволство ќе учествуваме во обликување на нивниот ум.

 

Последни вести
17.03.2020
Реализирано четвртото издание на стручниот семинар ”Вовед во Термовизија”

Традиционалното, четврто по ред издание на семинарот “Вовед во Термов ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.