Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Логинг Електроникс и образованието

Македонија, 25.12.2019 17:34:21

Тимот на Логинг Електроникс и оваа година посети некои од средните училишта низ земјава и претпразнично ги изненади со пакет материјали вредните идни инженери.
До сега, ги посетивме "Ѓорче Петров" - Крива Паланка и "Коле Неделковски" - Велес. Но, секако, во новата година продолжуваме да ја прошируваме листата.
Нашата земја изобилува со млади, амбициозни и талентирани умови спремни да ги реализираат своите креативни идеи.
Наша чест и огромно задоволство е да бидеме дел од вакви едукативни проекти кои ја обликуваат нашата младина и го поплочуваат патот кон успешна иднина.
Во новата година влегуваме со уште поголем ентузијазам, бидејќи знаеме дека се движиме во вистинската насока за подобрување на квалитетот на нашиот образовен систем и унапредувањето на знаењето во светот на електрониката.

 

Последни вести
17.03.2020
Реализирано четвртото издание на стручниот семинар ”Вовед во Термовизија”

Традиционалното, четврто по ред издание на семинарот “Вовед во Термов ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.