Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

3та забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

Логинг Електроникс, Скопје, 04.02.2020 16:12:14

На 01ви Февруари, повторно се дружевме и учевме нови способности на нашата и ваша веќе позната работилница “Учиме да лемиме“.

Уште една група на вредни и креативни дечиња ја потврди благородноста и корисноста на организирање на настани од овој вид.

Затоа, продолжуваме и понатаму да организираме забавно-едукативни настани, и ваквите работилници да ги претвориме во една традиционална рутина, бидејќи децата се нашата иднина, и ние со задоволство учествуваме во обликување на нивниот ум.

 

Последни вести
17.03.2020
Реализирано четвртото издание на стручниот семинар ”Вовед во Термовизија”

Традиционалното, четврто по ред издание на семинарот “Вовед во Термов ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.