Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

4та забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

Логинг Електроникс, Скопје, 10.03.2020 16:36:12

Драги родители и мали креативци,

Погледнете како оваа сабота учевме, се дружевме и се забавувавме на уште една "Учиме да лемиме" работилница во просториите на Логинг Електроникс.
Овој настан веќе станува наша едукативна рутина и ние со задоволство ве очекуваме да ни се придружите на следниот.
Повелете и донесете го вашето дете на една поинаква дружба, каде нашиот професионален предавач на забавен и безбеден начин ќе ги научи на нова вештина. Целта е на децата да им дадеме можност преку практична работа да се забавуваат, да ја поттикнат својата креативност и да научат нешто ново.

 

Последни вести
17.03.2020
Реализирано четвртото издание на стручниот семинар ”Вовед во Термовизија”

Традиционалното, четврто по ред издание на семинарот “Вовед во Термов ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.