Вести и настани

2ра забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.12.2019

Повторно во LOGING ELECTRONICS -  оваа Сабота на 07.12 организираме бесплатна, забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“.

15-ти FLUKE Работилници

26.11.2019

Продолжувајќи ја успешната соработка со светскиот производител на мерна опрема, FLUKE, и оваа година 15-ти пат по ред, во периодот од 11ти до 15ти ноември ги реализиравме добро познатите практично-показни работилници.

Успешно реализиран стручниот семинар - Калибрација и Оддржување на Процесна Инструментација во Индустриските Процеси, Барање или Потреба?

26.11.2019

На 14 и 19.11.2019 во Скопје во 2 термини се оддржуваше еднодневниот стручен семинар на тема: Калибрација и Оддржување на Процесна Инструментација во Индустриските Процеси, Барање или Потреба?

Забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.11.2019

Забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

29.10.2019

LOGING ELECTRONICS оваа Сабота на 02.11 организира бесплатна, забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“.

Последни вести
04.12.2019
2ра забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

Повторно во LOGING ELECTRONICS -  оваа Сабота на 07.12 организираме б ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.