Вести и настани

ЛОГИНГ ПОДАРУВА ТЕХНОЛОШКИ УРЕДИ НА СЕДУМ УЧИЛИШТА НИЗ МАКЕДОНИЈА

19.10.2018

Под мотото – Технологија за тебе

ЛОГИНГ ПОДАРУВА ТЕХНОЛОШКИ УРЕДИ НА СЕДУМ УЧИЛИШТА НИЗ МАКЕДОНИЈА

Компанијата за електроника и технологија, Логинг Електроникс од Скопје, започна акција во која се подаруваат врвни технолошки уреди на седум средни училишта низ Македонија. Акцијата е во координација со Министерството за образование, а се води од компаниската мисија за подигнување на свеста за употреба на новите технологии во секојдневието. Овие нови уреди ќе им бидат од голема полза на учениците од електро-техничките училишта, за да можат практично да совладаат нови и врвни технологии и бидат во чекор со глобалните трендови од оваа индустрија. Акцијата се одвива под мотото “Логинг – Технологија за тебе!”.

РАБОТИЛНИЦА: ТЕХНОЛОГИИ за ПЕРМАНЕНТНО и ПОЛУПЕРМАНЕНТНО МЕРЕЊЕ на ЕМИСИИТЕ на ШТЕТНИ ГАСОВИ и ПРАШИНА

24.09.2018

практични аспекти при мерења на средни и големи извори на емисија

 

Одржана едукативната работилница: РАЗВОЈНИ МИКРОПРОЦЕСОРСКИ СИСТЕМИ

18.06.2018

На 14.06.2018 ја реализиравме работилницата Развојни Микропроцесорски Системи.

Работилница: РАЗВОЈНИ МИКРОПРОЦЕСОРСКИ СИСТЕМИ

05.06.2018

 

Достава на најнови, практични информации, базирани на модернизацијата на современото опшество преку специјализирана, практично-показна едукација

 

Одржана работилницата: Вовед во Вибрации, мерење и дијагностика

05.06.2018

На 31.05.2018 год. во хотелот Александар Палас во Скопје ја реализиравме работилницата Вовед во Вибрации, мерења и дијагностика.

Последни вести
19.10.2018
ЛОГИНГ ПОДАРУВА ТЕХНОЛОШКИ УРЕДИ НА СЕДУМ УЧИЛИШТА НИЗ МАКЕДОНИЈА

Под мотото – Технологија за тебе

ЛОГИНГ ПОДАРУВА ТЕХНОЛОШК ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.