Skip Navigation Links.

Буксна за шасија

ZH-RC11B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HIRSCHMANN

Буксна за монтажа на шасија со штраф.

38 ден
(вклучено ДДВ): 5,8 ден
На лагер
w

ZH-RC11B e женска буксна за на шасија 4mm, со штраф и лемно место, црна.

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.