бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

LIQUIDATION

Производи на страна:
Страна 1 од 3
CMP-GLASSES1
Брзо инфо
(0)

3Д очила за Samsung.

947 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-SATASLOT1
Брзо инфо
(0)

S-ATA конекциски кабел со држач.

33 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-HS3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS3

Алка за нога за повеќекратна употреба.

326 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PS2001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS2001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200A вакуум пумпа за одлемување.

335 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD I2C 1W CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1892

MikroBUS плочка со DS2482 8-канален I2C во 1-Wire протокол конвертор.

497 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMPSC-CN516
Брзо инфо
(0)

Мини USB Bluetooth адаптер - 10m.

400 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WHS40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056806699N

Аналогна станица за лемење со моќност 40W наменета за сите хоби електронски апликации и поправки.

9.309 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HM-0005
Брзо инфо
(0)

Грејач за нозе, 100W

 

1.245 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
E1-2056-AUG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E1-2056AUG =HDSP-5621

Двоен 7-сегментен LED дисплеј,
14mm, C.A., зелен.

67 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ARD-ADD XBEE SH.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A000007

Дополнителна плочка која содржи Xbee безжичен модул за да можете да додадете безжична комуникација на вашиот уред.

917 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VARTA-V386
Брзо инфо
(0)

Копчеста батерија 1V55 SR43.

36 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-HOLD4
Брзо инфо
(0)

Силиконски држач за мобилен телефон на вакуум.

44 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD PWM CL.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1898

mikroBUS™ плочка со PCA9685PW IC и 16 PWM излези.

265 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQS-SAC069
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер SVHS/RCA.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON HV-40
Брзо инфо
(0)

Сонда за испитување на висок напон до 40kV, за приклучување на мултиметар.

7.692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.