promocija_traki
Skip Navigation Links.

20 за 20 за 20

Производи на страна:
Страна 1 од 2
FLUKE i3000S
Брзо инфо
(0)

AC струјна клешта-адаптер за мерењe на струја до 3000A.

54.961 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE 3000FC/EDA
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни мерни подрачја и можност за безжично поврзување на дополнителни мерни модули за мерење на напон, струја и температура, од серијата FlukeConn...
27.699 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL MD-9272
Брзо инфо
(0)
Код: MD 9272
Струјна клешта со стандардни мерни функции и можност за мерење на струја на истекување. Покрај мерењата на AC струјата, може да детектира загуби во системот и да предложи мо...
26.506 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
EXTECH 42512
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен IR термометар со две ласерски точки за температури (-50 до 1000)°C.

11.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 180LG
Брзо инфо
(0)

Ласер во зелена боја со две линии (хоризонтална и вертикална) наменет за професионална употреба во апликации за порамнување.

23.191 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE 9062
Брзо инфо
(0)

Детектор на редослед на фази и бесконтактен детектор на насока на вртење на мотор.

14.176 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON DR-99ACV
Брзо инфо
(0)

Дигитален AC волтметар за монтажа на панел.

7.231 ден
Повеќе
На лагер
w
TEK-DPO2012
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со 2х100MHz канали и напредни функции.

170.845 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.8100UCK
Брзо инфо
(0)
Код: T0050201299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

4.126 ден
Повеќе
На лагер
w
EXTECH 480846
Брзо инфо
(0)

Мерач на нејонизирачки, електромагнетни полиња за фреквентен опсег од 10Mhz до 8GHz.

46.597 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PCD-431
Брзо инфо
(0)

Мерач на спроводливост и температура на течности.

8.724 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON DM-9030
Брзо инфо
(0)

Мултиметар наменет за испитувања кај автомобилските мотори.

8.646 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON CT-2012
Брзо инфо
(0)

Процесен индикатор за монтажа на панел со програмабилен дисплеј и алармен излез.

11.088 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.SPI16
Брзо инфо
(0)
Код: T0056400599N
Рачка за Лемење, 16W
4.270 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.WAD101
Брзо инфо
(0)
Код: T0053266699N
Станица на топол воздух со микропроцесорка контрола на температурата. За нејзино работење потребна е дополнителен довод на компресиран воздух, оти не содржи компресорска тур...
70.629 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.