promocija_traki
Skip Navigation Links.

10% Попуст на Полначи и Инвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
HQ-INV1KW/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

9.450 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
GB-INV1000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

8.995 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-INV1500/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1500W.

8.950 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-INV2000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 2000W.

16.950 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV100U-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 100W.

2.155 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV1KC/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од

12V-DC во 220V-AC, 1000W

со вграден полнач за батерии.

12.199 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV600C/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од

12V-DC во 220V-AC, 600W

со вграден полнач за батерии.

8.317 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
HQ-INV150WU-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 150W.

2.450 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV100U-24V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 100W.

2.210 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
HQ-INV150WU-24V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 150W.

2.470 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV300WU-24V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од

24V-DC во 220V-AC, 300W.

3.950 ден
Повеќе
На лагер
w
MASC-CHAR02
Брзо инфо
(0)

Полнач за оловни батерии 12V.

3.750 ден
Повеќе
На лагер
w
MANS-CHAR02
Брзо инфо
(0)

Полнач за оловни батерии 12V.

3.995 ден
Повеќе
На лагер
w
MW-CHAR02
Брзо инфо
(0)

Полнач за оловни батерии 12V.

4.550 ден
Повеќе
На лагер
w
ANSM-CHAR041
Брзо инфо
(0)

Полнач за оловни батерии 6V, 12V и 24V.

6.990 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.