promocija_traki
Skip Navigation Links.

Акција LAN Тестери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE PRO3000
Брзо инфо
(0)
Аналоген трагач на парици за брзо и лесно идентификување на мрежни кабли. Комплетот се состои од генератор на сигнал со два режима на работа (континуиран и испрекинат сигнал...
6.643 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-RCT11
Брзо инфо
(0)

Тон генератор и сонда за трагање на парици и кабли за употреба при тестирање на мрежни инсталации.

2.550 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON CB-933
Брзо инфо
(0)

Идентификатор на кабли и водови со можност за истовремена идентификација на 16 проводници/кабли.

10.849 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-RCT21
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменски мрежен тестер со RJ45, RJ11, коаксијален (BNC) и USB приклучок.

2.350 ден
Повеќе
На лагер
w
GREENLEE NC100
Брзо инфо
(0)
Тестер за брза проверка на LAN, телефонски и коаксијални кабли со приказ на LCD дисплеј, дијагностика на грешки во поврзувањето како краток спој, прекин, погрешен поларитет,...
12.322 ден
Повеќе
На лагер
w
PKT-P3365
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3365

Тестер за проверка на исправноста на LAN кабли со мултиметарски функции.

4.322 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LT-100
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни кабли со поддршка на RJ45 и BNC конектори.

2.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-101
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни кабли со поддршка на RJ11, RJ12, RJ45 и BNC конектори.

1.755 ден
Повеќе
На лагер
w
LT-102
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни и телефонски кабли.

1.490 ден
Повеќе
На лагер
w
LT-103
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни, телефонски, USB, BNC и FireWire кабли.

2.222 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.