sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Адаптери за лаптопи

Производи на страна:
Страна 1 од 2
NE-NBT-S010
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, ASUS, 45 W, 4.0 x 1.35mm, 19 VDC, 2.37 A
1.480 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S005/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
1.787 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S005/90W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 90 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S006/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
1.787 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S006/90W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S007/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.33 A
1.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S007/90W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S003
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, Lenovo, 90 W, 11 x 5.6mm, 20 VDC, 4.5 A
2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S004
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, Lenovo, 65 W, 4.0 x 1.7mm, 20 VDC, 3.25 A
1.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S002
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, Samsung, 90 W, 5.5 x 3.0mm, 19 VDC, 4.74 A
2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.