nerabotni denovi
Skip Navigation Links.

Акциони, IP, скриени и веб камери

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SAS-CARCAM20
Брзо инфо
(0)

Full HD видео камера за во автомобил со 2.7инчен екран.

3.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CL-AC21
Брзо инфо
(0)

Camlink FullHD 1080р Акциона камера со WiFi

2.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-AC03
Брзо инфо
(0)

Nedis FullHD 1080р Акциона камера со WiFi

2.403 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-DVRPIR10
Брзо инфо
(0)

PIR сензор со вградена камера, рекордер, микрофон и далечински управувач.

5.900 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CL-AC40
Брзо инфо
(0)

Акциона 4К камера, отпорна на вода, WiFi.

4.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-AC04
Брзо инфо
(0)

Акциона 4К камера, отпорна на вода, WiFi.

3.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-AC05
Брзо инфо
(0)

Акциона 4К камера, отпорна на вода, WiFi.

4.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CL-AC360
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD 360° камера, 2K, WiFi, водоотпорна.

4.620 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CSACWG100
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода, WiFi, GPS.

7.425 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CSACW100
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода, WiFi.

3.265 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CSAC300
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода.

3.881 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CSAC200
Брзо инфо
(0)

Акциона HD камера 720p, отпорна на вода.

1.665 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CSAC100
Брзо инфо
(0)

Акциона HD камера 720p, отпорна на вода.

897 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LGT-C310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 960-001065

HD Веб-камера со микрофон, 5Mpix.

3.836 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LGT-C525
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 960-001064

HD Веб-камера со вграден микрофон.

3.705 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.