FLUKEtop5lenta
Skip Navigation Links.

Попуст на струјни клешти за сите апликации

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PKT-P4350
Брзо инфо
(0)

TrueRMS AC/DC Струјна клешта за мали струи.

6.182 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
PKT-P1665
Брзо инфо
(0)

TrueRMS струјна клешта за мерење на AC/DC струи до 1000А, со вградена LED светилка и безконтактен детектор на напон.

9.109 ден
Повеќе
На лагер
w
EXTECH EX623
Брзо инфо
(0)
TrueRMS AC/DC Струјна клешта до 400А со вграден безконтактен (IR) термометар и двоен темперартурен влез за контактно мерење на температура со К тип температурна сонда....
16.357 ден
Повеќе
На лагер
w
MASTECH MS2108T
Брзо инфо
(0)

True-RMS струјна клешта за мерење на AC/DC струи до 600А со вградена светилка за оветлување на местото на мерење.

2.722 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.