sedi doma mk
Skip Navigation Links.

DVB-T Антени

Производи на страна:
Страна 1 од 1
GB-DVBT-1
Брзо инфо
(1)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-3
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.890 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-6
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
1.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-5
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
1.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-4
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
1.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-8
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 35 dB Засилување, Активна, Собна
1.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 42 dB Засилување, Активна, Собна
1.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ANT 117-KNL
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Надворешна, Камп Приколка
2.850 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN23
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна
1.190 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN24
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 28 dB Засилување, Активна, Собна
990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 46 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.759 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-01
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 22 dB Засилување, Активна, Собна
998 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-DVBT-02/800
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна
1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-02/700
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна
1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-03
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 10 dB Засилување, Пасивна, Надворешна
1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.