бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

HDD и SSD мемории

Производи на страна:
Страна 1 од 2
CMP-HDD SSDM.2/1
Брзо инфо
(0)

SSD M.2 меморија, S-ATA III, 120GB.

5.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-HDD NB12
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 480GB капацитет.

9.758 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-HDD NB13
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 240GB капацитет.

3.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-HDD SSD6
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 128GB капацитет.

2.999 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SIG-25U3-01T01
Брзо инфо
(0)

Seagate Backup Plus преносен диск 1TB 2.5" Син.

5.725 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INT-25U3-01T02
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск со 1TB и заштита од неовластен пристап.

7.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SP-25U3-02T03
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск со анти-шок технологија 2TB.

6.333 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOS-25U3-03T01
Брзо инфо
(0)

Toshiba Canvio Basics надворешен диск 3TB.

7.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INT-35U3-04T01
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск 4TB.

8.334 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VER-18U3-128T01
Брзо инфо
(0)

Надворешен SSD диск, 128GB, 1,8".

6.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SP-25U3-02T02
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск со анти-шок и водоотпорност. 2TB.

6.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TOS-25U3-01T01
Брзо инфо
(0)

Toshiba Canvio преносен диск 1ТБ.

4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SP-25U3-01T02
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск 1TB Silicon Power Stream S03.

4.695 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SP-25U3-01T03
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск со анти-шок и водоотпорност. 1TB.

5.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INT-25U3-01T01
Брзо инфо
(0)

Надворешен диск со 1TB, читач за картички и WiFi.

5.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.