sedi doma mk
Skip Navigation Links.

INSTEK акција

Производи на страна:
Страна 1 од 1
INSTEK MDO2102A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDO-2102A

Дигитален мемориски осцилоскоп, 2x100MHz, 2GS/s,  со вграден спектрален анализатор DC до 1GHz.

66.976 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MDO2202A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDO-2202A

Дигитален мемориски осцилоскоп, 2x200MHz, 2GS/s,  со вграден спектрален анализатор DC до 1GHz.

95.155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MDO2202AG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDO-2202AG

Дигитален мемориски осцилоскоп, 2x100MHz, 2GS/s,  со вграден спектрален анализатор DC до 1GHz и генератор на произволни функции 2x25MHz.

120.884 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MDO2102AG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDO-2102AG

Дигитален мемориски осцилоскоп, 2x100MHz, 2GS/s,  со вграден спектрален анализатор DC до 1GHz и вграден генератор на произволни функции 2х25MHz.

89.846 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2102E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2102E

Двоканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 100MHz, брзина на семплирање од 1GS/s и должина на запис од 10M.

61.667 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2072E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2072E

Двоканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 7MHz, брзина на семплирање од 1GS/s и должина на запис од 10M.

44.923 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2202E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2202E

Двоканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 200MHz, брзина на семплирање од 1GS/s и должина на запис од 10M.

87.314 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK AFG-2225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2225

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна, шум и произволно дизајнирана функција.

32.211 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INSTEK AFG-2125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2125

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна и произволно дизајнирана функција.

29.996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK AFG-2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2005

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна и произволно дизајнирана функција.

17.352 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2104E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2104E

Четириканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 100MHz, брзина на семплирање од 1GS/s маx. и должина на запис од 10M.

102.670 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2074E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2074E

Четириканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 70MHz, брзина на семплирање од 1GS/s маx. и должина на запис од 10M.

77.104 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2204E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2204E

Четириканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 200MHz, брзина на семплирање од 1GS/s маx. и должина на запис од 10M.

105.365 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.