nerabotni denovi
Skip Navigation Links.

Инспекциски камери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE DS703FC
Брзо инфо
(0)

Видео-инспекциска камера за точка и прецизна инспекција и дијагностика во тешко пристапни места, со бежично поврзување.

171.073 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH HDV600
Брзо инфо
(0)

Инспекциска, ендоскопска камера за снимање на објекти со висока резолуција лоцирани на тешко достапни места.

110.821 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH HDV610
Брзо инфо
(0)

Инспекциска, ендоскопска камера со камера намонтирана на 5.5mm флексибилно црево со должина 1m и агол на гледање од 60°.

125.638 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5600

Инспекциска видео камера за снимање и фотографирање на недостапни места.

10.682 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 355-00004
Брзо инфо
(0)

Инспекциска видео камера за снимање и фотографирање на недостапни места.

6.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EXTECH BR250
Брзо инфо
(0)

Инспекциска видео камера наменета за снимање и фотографирање на недостапни места.

21.924 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR VS70 GM KIT
Брзо инфо
(0)

Комплет инспекциска видео камера со висока резолуција и робустно водоотпорно куќиште отпорно на удари со голем 5,7" дисплеј во боја.

95.927 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 355-00009
Брзо инфо
(0)

Џебна инспекциска видео камера за снимање и фотографирање на недостапни места.

6.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.