sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Инвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
HQ-INV2500/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 2500W.

29.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV3000/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 3000W.

24.900 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-INV150WU-24V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 150W.

2.470 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-INV2000/24
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 2000W.

17.189 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV1500/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1500W.

8.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-INV100U-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 100W.

2.155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-INV600C/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од

12V-DC во 220V-AC, 600W

со вграден полнач за батерии.

8.317 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-INV150WU-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 150W.

2.499 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-INVP150/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 150W

7.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-INVP300/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 300W

10.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-INV1KW/24
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 1000W.

10.166 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-INV1KW/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

9.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV1000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

7.264 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-INV2000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 2000W.

16.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.INV600W/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 600W

6.111 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.