Skip Navigation Links.

Инвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
HQ-INV2500/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 2500W.

29.450 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV1KW/24
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 1000W.

10.166 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-INV3000/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 3000W.

24.900 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-INV2000/24
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 2000W.

17.189 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV1KW/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

9.450 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-INV1000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

8.995 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-INV1500/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1500W.

8.950 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-INV2000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 2000W.

16.950 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV100U-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 100W.

2.155 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV600C/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од

12V-DC во 220V-AC, 600W

со вграден полнач за батерии.

8.317 ден
Повеќе
на лагер
w
P.SUP.INV600W/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 600W

6.111 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV150WU-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 150W.

2.499 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV100U-24V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 100W.

2.210 ден
Повеќе
на лагер
w
HQ-INV150WU-24V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 24V-DC во 220V-AC, 150W.

2.470 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-INV600/24
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 24V-DC во 220V-AC, 600W

6.777 ден
Повеќе
на лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.