Skip Navigation Links.

LED Рефлектори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
GB-LAMP LED01
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со метална база и 30W моќност

2.464 ден
Повеќе
на лагер
w
BN-1173080
Брзо инфо
(0)

LED Рефлектор, 10W, 1000lum.

2.990 ден
Повеќе
на лагер
w
BN-1172900101
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со сензор за движење 10W 950lm

995 ден
Повеќе
на лагер
w
BN-LAMP01
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со сензор за движење 30W 2530lm

2.990 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP08
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за надвор за влезови, градини и слично.

990 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP07
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за надвор за влезови, градини и слично.

790 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP06
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со сензор за движење, 20W.

1.450 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP05
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со сензор за движење, 30W.

2.150 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP04/3
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со метална база и 20W моќност.

1.590 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP04/1
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за надвор со телескопски држач.

2.450 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP04/2
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за надвор x2 со телескопски држач.

3.650 ден
Повеќе
на лагер
w
BN-LAMP04
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за на ѕид, 12W, 950l, black.

1.995 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP LED02
Брзо инфо
(0)

Надворешен LED рефлектор со шилец за во земја и моќност од 20 вати.

1.663 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP LED07/B
Брзо инфо
(0)

LED Рефлектор со сензор, 1080lm.

3.495 ден
Повеќе
на лагер
w
GB-LAMP LED08
Брзо инфо
(0)

LED Рефлектор со сензор, 1080lm.

3.992 ден
Повеќе
на лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.