nerabotni denovi
Skip Navigation Links.

Менгемиња и држачи за печатени плочи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FIXPOINT SLDH01
Брзо инфо
(0)

Држач за електронски плочки за едноставна работа и поправка. Можност за ротирање за 360°.

1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-11F
Брзо инфо
(0)

Држач за електронски плочки при процеси на лемење и одлемување со додаток за прицврстување на рачка за топол воздух над работната станица.

10.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 550-00289
Брзо инфо
(0)

Прецизно менгеме, 50mm.

1.110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 550-00290
Брзо инфо
(0)

Прецизно Менгеме, 55mm.

1.590 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 550-00288
Брзо инфо
(0)

Прецизно менгеме, 120mm.

1.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PD-376
Брзо инфо
(0)

Прецизно Менгеме, 68mm.

2.770 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VELLEMAN VTTV2
Брзо инфо
(0)

Прецизно Менгеме, 75mm.

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SLDLE02
Брзо инфо
(0)

Лупа со помошен држач.

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HH-391A
Брзо инфо
(0)

Лупа со помошен држач.

444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MHS-91
Брзо инфо
(0)

Лупа со помошен држач.

490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.