Skip Navigation Links.

Мерни инструменти UNI-T

Производи на страна:
Страна 1 од 1
UNI-T UT603
Брзо инфо
(0)

Тестер на капацитивност, индуктивност и отпорност (LCR).

2.750 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT210E
Брзо инфо
(0)

True RMS AC/DC мини струјна клешта до 100A, за општа намена, дизајнирана за практична работа при мерења во мал простор.

2.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT139A
Брзо инфо
(0)

True RMS Mултиметар за општа намена со автоматски избор на мерното подрачје.

2.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT20B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мини мултиметар со мали димензии и универзална примена.

650 ден
Повеќе
на лагер
w
UNI-T UT55
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 55

Дигитален мултиметар за изведување на основни мерења со мерни подрачја за температура, капацитет и фреквенција.

1.995 ден
Повеќе
на лагер
w
UNI-T UT61A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT61A

Дигитален мултиметар со автоматски избор на мерното подрачје, висока напонска заштита (CAT IV 600V), наменет за употреба во електроника и електрика.

3.690 ден
Повеќе
на лагер
w
UNI-T UT33C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 33C

Мини дигитален мултиметар за изведување на основни мерења до 500V AC/DC.

888 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT33B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 33B

Мини дигитален мултиметар за основни мерења до 500V AC/DC.

780 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.