sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 2
UNI-T UT603
Брзо инфо
(0)
Тестер на Капацитивност, Индуктивност и Отпорност (LCR)
2.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1080
Компактен Мултиметар, P1080, 600V, 200Hz, 20MΩ, PeakTech
2.258 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9020
Дигитален Мултиметар, 1000V, 10A, 1MHz, 40MΩ, 3000µF
5.611 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2025
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2025
Дигитален Мултиметар, USB, 600V, 10A, 20KHz, 60MΩ, 200µF
4.618 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2015
Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 10KHz, 10MΩ, 400µF
3.961 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1020A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1020 A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 200mA, 20MΩ
2.212 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2005
Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 1KHz, 2MΩ, 200µF
3.221 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MAS830BC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MAS830BC
Мини Дигитален Мултиметар, 300V, 10A, 2MΩ
700 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS8233A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8233A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 2MΩ
1.075 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MAS830L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MAS830L-B0001
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 2MΩ
790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT20B
Брзо инфо
(0)
Мини Дигитален Мултиметар, 300V, 2KΩ
650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS8332C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8332C
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 400mA, 5MHz, 400MΩ, 100µF
1.232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT61A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT61A
Дигитален Мултиметар, 1000V, 10A, 40MΩ, 4000µF
3.690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT151C
Брзо инфо
(0)
Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 20MΩ, 100µF
2.150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE T90
Брзо инфо
(1)
Тестер за Напон, 2-полен, 12 - 690 V, 0 - 400 kR
4.435 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.