sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Недис Промоција

Производи на страна:
Страна 1 од 6
NE-ATRA11
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио предавател со оптичка конекција.

2.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-ATRA10
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио предавател со 3.5mm конекција.

2.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-AREC11
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm и оптичка конекција.

2.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-AREC10
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција.

1.590 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-BTHS01
Брзо инфо
(0)

Безжични стерео Bluetooth слушалки за во уво со микрофон и вградена батерија.

4.189 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-TRANSHDMI03
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 100 метри, 5GHz.

15.957 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-TRANSHDMI01
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, 5GHz.

12.938 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-TRANSHDMI02
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, 5GHz.

13.000 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HDMIMAT01
Брзо инфо
(0)

Мануелен 2-портен HDMI преклопник.

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HDMIMAT02
Брзо инфо
(0)

Мануелен 4-портен HDMI преклопник.

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-CAB004/2
Брзо инфо
(0)
Mini DP/DVI Видео Кабел, Бел, Машко / Машко, Full HD, 2 m
1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-CAB003/1B
Брзо инфо
(0)
Mini DP/DP Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K Ultra HD, 1 m
665 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-CAB003/2B
Брзо инфо
(0)
Mini DP/DP Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K Ultra HD, 2 m
799 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-USBAUD01
Брзо инфо
(0)

USB во аудио конвертор, 2x 3.5mm стерео.

542 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-KEYB01
Брзо инфо
(0)

Tастатура за компјутер со USB конекција за видео игри, RGB

1.171 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.